Şartlar & Koşullar

Garanti Koşulları


Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.


Ürün İade Koşulları


GENEL:


Bysuusever.com’da iademiz yoktur değişim mevcuttur. 320585093 kodu ile MNG kargo aracılığıyla aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.


DEĞİŞİM KOŞULLARI


1.ALICI’ nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’ nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde malın veya ürünün usulüne uygun kullanılması sebebiyle meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan ALICI sorumlu değildir


2.Değişim yapılacak ürünlerde parfüm, losyon ya da ağır koku ve iz bırakacak bir deodorant olmaması gereklidir.

Tarafımızdan Kusurlu Gönderilen Ürünlerin İade şartları:

·Ürün/ürünleriniz bize ulaştıktan sonra incelenir ve iade koşullarına uygun olduğu takdirde kabul edilerek siparişteki ödeme metodunuza göre geri ödemeniz gerçekleştirilir.

·İade işleminiz gerçekleştiğindetarafınıza e-posta ve sms yolu ile bilgi verilmektedir.

·Geri ödemenizin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişiklik gösterecektir. Lütfen hesabınıza kontrol etmeyi unutmayınız.

·Havale/EFT ile oluşturmuş olduğunuz siparişlerin iadesi durumunda ödemeyapılırken banka tarafından tahsis edilen tutar ve kargo ücretinin iadesi yapılamamaktadır.


ÖDEME VE TESLİMAT

1.Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak, 


Banka Adı: Q&B Finans Bank

Şube: Altunizade (1056) 

Euro IBAN NO: TR05 0011 1000 0000 0062 2888 71


Banka Adı: Q&B Finans Bank

Şube: Altunizade (1056) 

Dolar IBAN NO: TR52 0011 1000 0000 0062 2887 04


bankası hesaplarımızdan herhangi birine yapabilirsiniz.,


2.Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme yada online taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

3.Kapıda nakit veya kredi kartı ödeme yapabilirsiniz.

4.Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.